Koleżaneczki

Okładka książki Koleżaneczki Ewa Nowak
Okładka książki Koleżaneczki
Ewa Nowak Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Księżycowy kamień literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Księżycowy kamień
Egmont Polska
2011-09-19
2011-09-19
literatura młodzieżowa księżycowy kamień

Króciutka książeczka,a ładnie napisana przez Ewe Nowak pisarkę.
O dziewczynce Iwie i o dwóch koleżaneczkach Annie i Patrycji,o relacjach koleżeńskich,przyjaźni pięknej obu dziewczynek.
To śliczna,mądra książka fajnie się czytało.
Przyjaciel to największy skarb,trzeba zawsze go pielęgnować i dbać o przyjaciela,zaufanie mieć bezgraniczne.

Króciutka książeczka,a ładnie napisana przez Ewe Nowak pisarkę.
To śliczna,mądra książka fajnie się czytało.

Książkę czytałam parę lat temu i bardzo mi się spodobała. Jest krótka, czyta się ją na raz, i bardzo wciąga.
Jest w niej wątek fantastyczny, ale jest też bardzo realna.
Polecam ją raczej dla osób w wieku 9-12 lat, bo dla starszych może się wydawać dziecinna.
Moim zdaniem, warta przeczytania ;)

Jest w niej wątek fantastyczny, ale jest też bardzo realna.
Kiedy czytałam np. Pamiętnik nastolatki, strasznie się nudziłam, ale przy tej książce nie można tego powiedzieć....

Myślę, że w tej książce są zawarte większości problemów nastolatek jeśli nie wszystkie.

Jak to u Ewy Nowak, książka dla dużych i małych. Dzieciom dostarczy rozrywki, ale może również pomóc w rozwiązywaniu różnych problemów, zwłaszcza tych dotyczących relacji rówieśniczych. Dorosłym pozwoli przypomnieć sobie cielęce lata i niewątpliwie niejednokrotnie wywoła uśmiech na twarzy.

Co prawda czytałam ją dawno, ale pamiętam, że mi się podobała :)

Co prawda czytałam ją dawno, ale pamiętam, że mi się podobała :)

To była moja ukochana książka jak miałam 10 lat. Historia Iwy jest bardzo prawdziwa pokazuje ciemne i jasne strony przyjaźni. Jest wątek miłosny i trochę magii. Książka jest bardzo ciekawa pełna humoru, ale też niesie przekaz co jest bardzo ważne kiedy książkę czytają dzieci. Oczywiście polecam. :)

Bardzo fajna książka.

Bardzo fajna książka.

Podoba mi się książka.

Podoba mi się książka.

Książkę ,,Koleżaneczki'' akurat dostałam... Okładka do mnie nie przemawiała, więc długo wahałam się z jej przeczytaniem ;p. Lecz kiedy zaczęłam delektować się w tej lekturze, nie mogłam się oderwać!!! Książka bardzo humorystyczna i wciągająca :). Polecam wszystkim! Młodym, i starym ;D #pozdrowionka

Liczba stron : 150
Bardzo zabawna, można się było pośmiac :)
Dla dzieci w wieku 8+.

Liczba stron : 150
Bardzo zabawna, można się było pośmiac :)
Dla dzieci w wieku 8+.

• Z dzieciństwa