NLP. Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego

poradniki
Zysk i S-ka
2008-01-01
2008-01-01

Okładka książki NLP. Szkolenie menedżerów i trenerów Joseph O'Connor (ur. 1948), John Seymour
Ocena 6,0
NLP. Szkolenie... Joseph O'Connor (ur...

więcej Więcej

Rewelacyjna, praktyczna, do wykorzystania przy dobrym wczytaniu - niemalże od razu.

Bzdury

Dla mnie wiadomości z tej książki rewelacja.

Książka jest dość ciekawie napisana i zawiera, jak sam tytuł sugeruje podstawowe wiadomości dotyczące NLP. Lektura przydatna osobie, która dopiero rozpoczyna przygodę z NLP, bowiem są tam wyjaśnione pojęcia, którymi specjaliści z tej dziedziny rozwoju osobowości się posługują.
Warto przeczytać, jeśli się jest zainteresowanym poszukiwaniem innych sposobów myślenia, zmianą...

Książka może być dobra pod warunkiem , że było się już na jakimś szkoleniu praktycznym . W innym przypadku ciężko tylko na podstawie tej książki wdrożyć w życie te wszystkie techniki . Polecam skorzystać z pomocy kogoś kto już potrafi " kotwiczyć" emocje i aby pokazał jak to wygląda w praktyce

Kilkukrotnie przy okazji różnych sytuacji zetknąłem się z terminem NLP i chęć zbadania co kryje się pod tą tajemniczo brzmiącą nazwą skusiła mnie do sięgnięcia po tą pozycję. Trochę sceptycznie podchodziłem do treści zawartych w tej książce, ale nie byłem zamknięty na nową wiedzę. Miałem wyobrażenie o tym, że dzięki NLP możliwym będzie wywieranie większego wpływu na ludzi i...

zupełnie nie moja bajka, mimo kilku podejść nie mogłam przez nią przebrnąć. Aż chce się rzec - co za dyrdymały.

Jakoś poza beletrystyką zaglądam coraz częściej do książek, które poszukują odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jedną z takich pozycji jest książka "NLP Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego", którą popełnili Joseph O'Connor i John Seymour.

Może zacznę od tego, że chciałabym wytłumaczyć o co tak naprawdę chodzi autorom tej książki. Sama nazwa, choć brzmi...

1912

Można powiedzieć zupełne przeciwieństwo wszelkich porad dotyczących zagłębiania się w teraźniejszości.
Warto znać te techniki, ale z wykorzystywaniem to już każdy szuka tego, co mu pasuje.

Książka dobrze wyjaśnia zagadnienia NLP w prosty do zrozumienia sposób. Jest bardzo dobra dla kogoś kto chce się dowiedzieć co to jest NLP. Polecam.

• Chcę w prezencie
  • Psychologia
  • Niedoczytane
  • Ezoteryka
  • 2012

John Seymour NLP. Wprowadzenie do programowania neurolingwistycznego Zobacz więcej