Sukces w relacjach międzyludzkich

Sowa
komunikacja biznes kariera
poradniki
komunikacja biznes kariera

Książkę Alexa przeczytałem już 2 raz. Jej treść za każdym razem przypomina mi o złych nawykach w stosunkach z innymi ludźmi. Miałem przyjemność być 2 razy na wykładzie pana Alexa i to co zaobserwowałem potwierdza autentyczność spostrzeżeń autora. Warto przeczytać tę książkę - dla jednych będzie poradnikiem, dla innych ciekawymi spostrzeżeniami.

Książka, która zmieniła moje podejście do relacji międzyludzkich. Sięgnąłem po nią, gdyż doszedłem do wniosku, że coś jest ze mną nie tak i czasami zniechęcam do siebie innych. Książka otworzyła mi oczy na pewne kwestie i dlatego gorąco polecam każdemu:)

Najlepsza książka na rynku, ale nie dla wszystkich, jej praktykowanie wymaga codziennego wysiłku ale to chyba jak ze wszystkim.

Książka jest nierówna i raczej mnie nie porwała tak jak innych czytelników. Jest ona na pewno ciekawą próbą przekucia strategii działających w biznesie i polu zawodowym na pole prywatne (czasami całkiem kontrowersyjnych). Doceniam, że autor dodał całkiem sporo ćwiczeń, pomagających w ich wdrożeniu i porządkujących nasze otoczenie. Myślę, że da się znaleźć parę perełek. Z...

Książka dotycząca odnoszenia sukcesu w relacjach międzyludzkich. Autor poruszył temat z wielu stron. Nie ze wszystkim się zgadzam, niemniej jednak warto ją przeczytać bo każdy wyniesie z niej coś dla siebie. Jest napisana trochę ogólnikowo, więc nie można jej traktować jak wielką księgę, czy encyklopedię wiedzy, natomiast kilku ciekawych informacji na pewno każdy się dowie

W książce dużo banałów, mimo wszytsko nie zawsze o nich pamiętamy. Warto przeczytać, szczególnie w dzisiejszych czasach gdy w erze Facebooka uwsteczniamy się w relacjach międzyludzkich. Polecam!

Nie mam problemów z relacjami międzyludzkimi, ale byłam ciekawa, co chciał przekazać autor pod takim tytułem. Poruszono kwestie oczywiste, szczegóły na które warto zwrócić uwagę albo sobie przypomnieć, ale były też takie, z którymi nie do końca się zgadzam. Warta przeczytania, daje do myślenia, jednak odniosłam wrażenie, że autor jest niezwykle zadufany w sobie. Chociaż...

Super książka, szacun dla Alexa.

Dobra, praktyczna książka w ciekawym ujęciu autora, warta polecenia. Autor to ciekawa osoba.

Warto przeczytać, wiele wskazówek można wykorzystać do wzbogacenia swego życia i jestem pewna, że wpłyną one na poprawę jego jakości. W końcu nie żyjemy na tym świecie sami. Choć nie ze wszystkim wskazówkami się do końca zgadzam, to zdecydowana większość jest warta zastosowania.

• Psychologia
  • 2019
  • 2018
  • Zarządzanie
  • Chcę mieć
  • Ebooki

Dodaj cytat z książki Sukces w relacjach międzyludzkich