Kim jest Barack Obama?

Longin Pastusiak Wydawnictwo: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM" biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-7232-898-4
Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM"
ameryka prezydent obama barack stany zjednoczone wybory nobel
biografia, autobiografia, pamiętnik
978-83-7232-898-4
ameryka prezydent obama barack stany zjednoczone wybory nobel

Biografia napisana pod koniec roku 2009. Barack Obama był wtedy prezydentem dopiero od 12 miesięcy. Tym samym całe rozdziały dotyczące polityki wewnętrznej i zewnętrznej opierają się w dużej mierze na założeniach i obietnicach składanych przez prezydenta podczas kampanii wyborczej.
Samych informacji o prezydencie Obamie sprzed prezydentury też nie za wiele, gdyż książka...

Wielka odpowiedzialność na mnie spoczywa, bo nikt jeszcze nie napisał opinii o tej książce, a i czytelników niewielu. Spróbuje się nie ugiąć pod tym brzemieniem.
"Kim jest Barack Obama ?" została napisana mniej więcej w rok po wyborze tytułowej postaci na prezydenta USA. Minęło więc siedem lat od jej wydania, skończyła się druga kadencja prezydentury Obamy. Sięgnęłam po...

• Pożyczone od krewnych i przyjaciół Królika
  • Polityczno-społeczne
  • Biblioteka
  • 2017
  • Biografie
  • Przeczytane 2020

Dodaj cytat z książki Kim jest Barack Obama?