Smyk

Nasza Księgarnia
dzieci samotność rodzina
literatura dziecięca
dzieci samotność rodzina

Dobra książka dla dzieci, pouczająca. Pokazuje jak bardzo człowiek potrafi się mienić pod wpływem przyjaciela.

Obyczajówka dla dzieci. Trochę dziwna ale w pozytywnym sensie. Uczy moralności i szacunku do autorytetów. Pozwala nam wejść w świat rozterek małego chłopca w którego życiu pojawia się młodsze rodzeństwo. Gderliwa babcia nie ułatwia mu życia :). Przyjemna lektura.

• Przeczytane wielokrotnie
  • L. polska