Kup teraz - 1 oferta w cenie od 16.50 zł do 16.50 zł

Wszystko gra

Anna Czerwińska-RydelMarta Ignerska Wydawnictwo: Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Wytwórnia literatura dziecięca
978-83-931412-1-0
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Wytwórnia
orkiestra muzyka instrumenty
literatura dziecięca
978-83-931412-1-0
orkiestra muzyka instrumenty

Chaos, nieuporządkowanie, istna kakofonia, ciągłe kłótnie, przekomarzania. Każdy czuje się najważniejszy, niektórzy zbyt łatwo się obrażają. Jak to artyści. Nagle wkracza on, wykonuje nieczytelne dla laika ruchy, ale oni wiedzą, co mają robić. Każdy z osobna i wszyscy razem. W harmonii. Zaczyna się koncert.
Historię współtworzą niesamowite ilustracje Marty Ignerskiej w...

• 2013
  • Chcę w prezencie
  • Ilustrowane
  • Książki Igora
  • 2012
  • Picture books/Komiksy
  • Dzieci dziś

Dodaj cytat z książki Wszystko gra