Niewierna. Opowieść łomżyńska

powieść polska Łomża
literatura piękna
83-03-00647-9
powieść polska Łomża

,,Niewierna'' trafiła w moje ręce przypadkiem. Jako jedna z nielicznych ostatnio książek, która porwała mnie już od pierwszych stron na tyle, abym spędziła trzy godziny podróży pociągiem na czytanie tej właśnie książki. Niekonwencjonalna, intrygująca i zaskakująca... Daje do myślenia i nie daje o sobie szybko zapomnieć. Zdecydowanie polecam - mnie ta lektura zachęciła do...

Opowieść o chłopaku z Łomży, lekarzu, partyzancie, utraconej miłości, Powstaniu Warszawskim, Wojnie.

muszę przeczytać... dodatkowo akcja dzieje się w mieście z którego pochodzę :) i mojemu chłopakowi chyba by się spodobało, muszę jej poszukać... podobno w księgarniach nie ma, jak tu ktoś napisał.

Super książka która czytałam kilkanaście lat temu. W ogóle wszystkie powieści Stompora przeczytałam i z miłą chęcia by je powtórzyła przeczytać .
Chciałabym kupic nawet " Niewierna" ale nie jej w ksiegarniach. Szkoda bardzo bo warto ja wznowić

• Sprzedam
  • Sensacja/Thriller