Uwięziona

Kelley Armstrong Wydawnictwo: Zysk i S-ka Cykl: Kobiety z innego świata (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Stolen
Robert P. Lipski
Zysk i S-ka
fantastyka
Stolen
Kobiety z innego świata (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Robert P. Lipski
fantastyka

Po kilku latach nie pamiętałam już niczego z fabuły, więc z nadmiaru wolnego czasu przeczytałam "Uwięzioną" jeszcze raz. Interesująca, wciągająca, przyjemna w odbiorze i takie miałam wrażenia aż do rozdziału, kiedy Winsloe urządza polowanie na Lake'a - ten nie może dokończyć Przemiany w wilkołaka, zawieszając się pomiędzy postacią człowieka a wilka i Elena poleca skrócić mu...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

W pierwszej części urzekły mnie kreacje postaci oraz ich relacje między sobą. W tej części bohaterka musi poradzić sobie z tarapatami w jakie wpadła sama. Oczywiście pojawiają się też inne postacie i nowe istoty nadnaturalne które mimo dobrego pomysłu autorki nie przypadły mi do gustu tak jak postacie z poprzedniej części. Pomysł na fabułę raczej czytelnikom znany, a...

Przyznam, że pierwszy tom pt."Ugryziona" był irytujący, ale drugi mi to zrekompensował. Elena jest dynamoniczną postacią. Z bezmyślnej i rozgoryczonej dziewczyny zmieniła się w pomysłową, odpowiedzialną i rozsądną kobietę.

Pierwsza połowa książki strasznie mi się dłużyla co było nieco rozczarowujace po pierwszej części. Mniej więcej po połowie nie mogłam się oderwać i z przyjemnością czytałam w jaki sposób mscili się na oprawcach.

Nie dałam rady przeczytać całej, niestety :/

Bardzo fajna ale nie wiem czy serial nie lepszy ,cóż kazdy lubi coś innego ja zakończę na tym tomie czytanie :))

Ta książka jest świetna! Bezkompromisowa, ostra i prawdziwa, a przy tym trzymająca w napięciu.
Nie ma gadki szmatki, jak trzeba kogoś zabić to po prostu skręca mu się kark i do widzenia.
Elena jest wilkołakiem, właściwie jedyną samicą na świecie, przez co jest bardzo pożądana. Ci faceci! :d
Wraz z czarownicami, demonem, szamanem, wampirem i swoją watahą - a co z takiego...

Postanowiłam sięgnąć po dalszą cześć historii Eleny, zatytułowaną „Uwięziona” mimo, że ma jeszcze brzydszą okładkę od poprzedniej, jeżeli to w ogóle możliwe. I tym razem książka także mnie zaskoczyła, niestety już nie pozytywnie – może teraz spodziewałam się z kolei zbyt wiele?

Elena zostaje porwana i uwięziona przez szalonych naukowców sponsorowanych przez równie...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Dużo nowych postaci, zupełna zmiana miejsca akcji, autorka naprawdę się przyłożyła pisząc ten drugi tom.

Książka trzymała poziom poprzednie tomu. Tak mi dobrze, tak mi rób ;)

Dyskusje

• Fantastyka