Wielka Księga Sekretów

ezoteryka, senniki, horoskopy
978-83-7554-362-9
Paweł Listwan, Jacek Majewski, Henryk Smagacz
ezoteryka osho medytacja

Skarbnica wiedzy, którą warto wykorzystywać w życiu.

Wielka księga sekretów bierze na warsztat wszystko to co możemy nazwać duszą, charakterem, osobowością. Rozważane są tutaj dwa główne nurty w postrzeganiu świata, kreowaniu zachowań. Jest to tantra i joga. Możemy dokładnie prześledzić w jaki sposób płynięcie z nurtem(tantra) i wyrzeczenia(joga) są archetypami w religiach oraz dostrzec całą ich psychologię. Odkrycie tych...

każdy kto przeczyta wyda własną opinię-moja bardzo pozytywna.

WIELKA KSIEGA!

Arcyksiążka o medytacji. Warto czytac powoli (co dziwne, bo książka jest niesamowicie obfita w tekst) gdyż można natrafic na Swoja technike. Kilka już w fazie testów ;) Ksiazka jest znakomitą odskocznia od chamskich wyobrażen na temat świata, reorganizuje myślenie, pomaga wracać na ścieżkę duchową. Polecam, dla tych którzy "czują" osho i nie tylko.

• Chcę w prezencie
  • Duchowość