Tantra sztuka świadomego kochania

Caroline MuirCharles Muir Wydawnictwo: Czarna Owca ezoteryka, senniki, horoskopy
Tantra: the art of concious loving
ezoteryka, senniki, horoskopy
2009-01-01
Teresa Tarkowska
tantra świadome kochanie współżycie seks erotyka

Bardziej stwierdza niż wyjaśnia. Zdziwiłam się, że juz koniec i dalej nie wyjaśnili tego co zapowiadali na początku, że będzie omówione w dalszej części (a przeczytałam 2 razy po sobie, bo myślałam, że coś przeoczyłam).

Ciekawy poradnik dla każdego, a najbardziej dla dojrzewającego młodego człowieka. Nie jest to pierwsza książka o tej tematyce, którą czytałam - były lepsze. Początek sam o tantrze, skąd się wzięła i jej historia nie jest zachęcający, ale znajdziemy tu wiele odpowiedzi na pytania naszego ciała i seksu.
Nauka własnej seksualności i wzajemnych relacji to korzyści dla naszego...

Jeśli interesuję Cie inne podejście do bliskości seksualności niż propozycja kultury zachodniej. Koniecznie.

Cholernie przydatna pozycja...

Przeczytałam pierwszą część, o sztuce kochanie nie fizycznego - duchowego. O przekazywaniu energii.
Nie zafascynowała mnie ta książka. Nie wciągnęła. Nie kusiła, dlatego nie skończyłam jej czytać. Kto wie, może kiedyś wrócę. W tej chwili jednak przeczytanie pierwszej części jest dla mnie wystarczającą informacją na temat tantrycznej miłości.

Na półkach: , , , ,

Spodziewałem się czegoś więcej, a okazało się, że poza odwołaniami do hinduizmu się niemal niczego nowego nie dowiedziałem (w innych źródłach było dokładniej opisane). Ale jak dla osoby nie znającej takich tematów jest to dobry wstęp.

Trochę za bardzo po łebkach omówiony temat.

bardzo fajna książka, dobre wprowadzenie do tantry
jest trochę rad praktycznych trochę o sferze duchowej ale dla tych mniej zainteresowanych sferą duchową nie będzie przytłaczająca

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto nie podąża drogą mnicha! Moim zdaniem to powinna być lektura obowiązkowa najpóźniej w liceum a jeszcze lepiej w gimnazjum. To by nam wszystkim bardzo ułatwiło życie. Jeśli jednak ktoś oczekuje poradnika w stylu "Seks wyczynowy w weekend" srodze się rozczaruje, pomimo, że książka pełna technicznych szczegółów. "No a teraz idźcie i...

• Chcę w prezencie
  • Miłość
  • 2019
  • Rok 2017
  • 2018
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Tantra sztuka świadomego kochania