Dziki raj

Jennifer Blake Wydawnictwo: Amber Seria: Love & Story literatura obyczajowa, romans
Fierce Eden
literatura obyczajowa, romans
Anna Pajek
Love & Story
Blake Raj

Moje pierwsze spotkanie z autorką, jak i gatunkiem. Bardzo udane. Nie wiem czemu tak zajadle broniłam się przed tym rodzajem fikcji. Co do książki. Autorka gruntownie się przygotowała przed jej napisaniem. Pięknie opisane i zgodne z tłem historycznym, zwyczaje i kultura Natchezów. Jeden minus - w pewnym momencie romans zaczął się strasznie odwlekać. On chciał, ona...

1939

Na półkach: , , , , , ,

ona 25

Zgadzam się z opinią myślnika że okładka nie pasuje do tej książki.Czytałam już książki Pani Blake,ale ta jest zupełnie inna są sceny erotyczne,próby charakteru kto komu ulegnie,ale przede wszystkim ciekawie opisana kultura indiańska ich zwyczaje,walka o zachowaniu swojej wolności.Muszę przyznać,że jak na romans to bardzo ciekawa książka.Warto przeczytać.

Bardzo interesująca książka,zarówno tło wydarzeń historycznych jak i rozwijający się powoli romans. Kobieta, która nie doświadczyła miłości w małżeństwie, pełna niechęci do mężczyzn powoli odkrywa radość z bycia z ukochanym mężczyzną.

Romans?? Tak romans, ale również książka przygodowa.
To nie jest książka typu "harlekin" - poznali się i zakochali i....
Bardziej wciągnął mnie wątek konfliktu Indian i Francuzów. Ciekawe opisy kultury nieistniejącego plemienia. Naprawdę bardzo przyjemnie się czyta.

Mocno się rozczarowałam. Opis był bardzo zachęcający, więc spodziewałam się pasjonującej, emocjonującej lektury. Niestety, było nudno, mdło i smętnie. Bohaterowie mnie nie przekonali do siebie, a co za tym idzie nie potrafiłam się wczuć w ich emocje i rozterki. Wlekło mi się wszystko niemiłosiernie.
Istnieje też jednak możliwość, że nie miałam akurat melodii na tego typu...

Historia Francuzki Elise i Reynauda pół Francuza a pół Indianina.
Droga ich nie jest łatwa dwie kurtury odmiene światy a jednak można je połączyć choć trochę w jedno życie.
Zakończenie mogło być weselsze.
Ale to wyrywki z histori prawdziwej Indian kurtur i obyczajów tamych czasów. Polecam.

Ona i on, dwie osoby o silnych charakterach i temperamencie, książka wciągająca, poza głównym wątkiem ciekawe opisy kultury Indian. Z cała pewnością polecam

Dlaczego okładki romansów są tak tandetne?!
Myślę,że to specjalny zabieg aby wkurzać tym takich ludzi jak ja:/
Tak,już słyszę w głowie pomruki niektórych,że jaka książka taka i okładka.Ale,ale proszę swoje negatywne nastawienie do tego typu powieści zostawić za sobą!

Mimo grozy i beznadziejności tej sceny na okładce(jeju nie mogę na to patrzeć grrrr:)wnętrze jest bardzo...

Sięgnelam po ta książkę, aby mieć czytać coś zanim pójdę do biblioteki i trochę tego żałóję. Okropne romansidło, nie lubię takich książek. Najciekawsze są opisy kultury indian. Nie polecam.

• Romans historyczny
  • Romans historyczny
  • Romans
  • Domowa biblioteczka
  • 2014
  • Romans - Indianie
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziki raj