Nie wierzę w życie pozaradiowe

Marek Niedźwiecki Wydawnictwo: Agora biografia, autobiografia, pamiętnik
Agora
radio muzyka Trójka Polskie Radio
biografia, autobiografia, pamiętnik
radio muzyka Trójka Polskie Radio

Jego nie tylko dobrze się słucha, ale i fenomenalnie czyta. Pan Marek to facet pełen pasji, otoczony doskonałą, niepospolitą muzyką.

Niezwykle powściągliwa,ciepła i dowcipna opowieść- impresja jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów radiowych w Polsce.
Nie za długo- żeby nie zmęczyć czytelnika, nieco osobiście- jednak bez wynurzeń w stylu Big Brother, ciekawie- bo są też podróże i zdjęcia, nieco edukacyjnie- bo "googlując" kawałki muzyczne z list Pana Marka opublikowanych w tej książce, można nieźle...

Gdy się rodził już wiedział, że mikrofon to jego całe życie. Czytając czujemy tę miłość do pasji, a zarazem wykonywanego zawodu. O muzyce i listach przebojów, podróży i życiu prywatnym. Wydanie ilustrowane z wspomnieniami z pamiętnika.

Z przyjemnością sięgnąłem po tę krótką autobiografię Marka Niedźwieckiego. No właśnie, ta krótkość jest największą i chyba też jedyną wadą tej książki, ale przecież nie sposób się zżymać na Pana Marka za to. W końcu, ten skromny, nieepatujący swoim życiem osobistym człowiek uchyla drzwi swego zacisza i dzieli się z nami tym, co jest mu najbliższe: miłością do radia, muzyki,...

Cudny człowiek. Ciepły, nie narzucający się, dopasowany, robiący swoje z pasją i wdziękiem. Gdyby więcej takich osób można było spotykać na swojej drodze. Chciałbym mieć go za przyjaciela.
Odnosząc się do książki, to bardziej podobał mi się "Radiota", odnoszę wrażenie, że tamta książka była większą przygodą.

Jeżeli słuchało się Listy ..., lektura obowiązkowa

Ja też nie wierzę w życie pozaradiowe :) a raczej w życie bez muzyki. Uwielbiam Pana Marka!!!

Ballada o samotnym człowieku...

Ulubieniec słuchaczów Trójki o sobie i swoim osobliwym życiu towarzyskim. Widać lekką rękę niezawodowego pisarza, któremu, dziwo, udaje się wymyślać udane zdania, wprawiające w nastrój.

"Spędziliśmy słodko-gorzki wieczór. Słodki, bo spotkaliśmy się po latach i wspominaliśmy najpiękniejsze chwile młodości. Gorzki, bo zdaliśmy sobie sprawę,że łączy nas już tylko...

Marek Niedźwiedzki jak sam powiedział, jest domatorem a mimo to w ksiażce jest dużo ciekawych historii z jego życia- człowiek z pasją do radia i muzyki

Dyskusje

• 2012