Deszczowa piosenka

Okładka książki Deszczowa piosenka Diana Palmer
Okładka książki Deszczowa piosenka
Diana Palmer Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Rawhide i Lace (tom 2) Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Rawhide i Lace (tom 2)
Lena Huppert
romans podstęp

Na półkach: , , , , , , , ,

Rawhide and Lace 2/2
Diana Palmer - "Deszczowa piosenka"/"Unlikely Lover"

Marianne (22) + Ward (35)

*1986

1. "Skrawki życia" (Tyson + Erin)

-> "Long, Tall Texans: Luke" (Belinda Jessup + Luke Craig)

Rawhide and Lace 2/2
Diana Palmer - "Deszczowa piosenka"/"Unlikely Lover"

Marianne (22) + Ward (35)

*1986

1. "Skrawki życia" (Tyson + Erin)

-> "Long, Tall Texans: Luke" (Belinda Jessup + Luke Craig)

Długo się męczyłam z tą książką.
Nie było napięcia, ani gradacji, akcja w formie sinusoidy raz do góry, za chwilę w dół. Za dużo przewidywalnosci (Palmer można czytać z zamkniętymi oczami),za mało oryginalności.
Nie wiedziałam czy brać to na poważnie czy traktować jak komedię.
Lubię książki tej pisarki, ale tym razem straciłam czas.
Nie polecam.

Długo się męczyłam z tą książką.
Nie wiedziałam czy brać to na poważnie czy traktować jak komedię.
Lubię książki tej pisarki, ale tym razem straciłam czas.
Nie polecam.

Jedna z nielicznych tego typu ksiazek która wręcz odpycha. Fabuła rozciągnięta do granic możliwości. Na wieczor Ok ale nie oczekujcie cudów.

Zimne południe, garnki na kuchence, obiad się po maleńku gotuje. dziecko zajęte zabawą. Co zrobić z wolną godzinką czy dwoma? Najlepiej poczytać, najchętniej coś odprężającego i miłosnego. Z pewnością najlepszym wyborem byłaby książka autorki lub autora, którego twórczość znam. Po przeglądałam moje harlequinki i co? Wybrałam. "Deszczową piosenkę" Diany Palmer. To był świetny wybór. Nie zabrakło miłości, flirtu czy też humoru. O tak humoru zdecydowanie było sporo.
Miła lektura, którą zdecydowanie polecam, bo nie ma nic lepszego na wolną godzinkę niż szybka lektura. Diana Palmer dokładnie wie jak umilić nam ten czas. Autorka stała się moją ulubioną, nawet w zwyczajnych i krótkich romansach potrafi trzymać poziom. Zabawa, miłość i zmiana zatwardziałego kawalera w żonkosia gwarantowane!

• Harlequin
  • Diana Palmer
  • Autor: Diana Palmer
  • Romans

Dodaj cytat z książki Deszczowa piosenka