Bransoletka

Okładka książki Bransoletka
Jayne Ann Krentz Wydawnictwo: HarperCollins Seria: Harlequin Satine literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Harlequin Satine
Joy
HarperCollins
2010-07-02
2010-07-02
Barbara Kośmider
biznesmen wyspa odludzie strach rozczarowanie

więcej Więcej

Jak dla mnie lekko przesłodzona. Chodź czyta ja się lekko i szybko

Reyson - dojrzały i przystojny mężczyzna spotyka się z Debby - młodą, szaloną i spontaniczną dziewczyną. Podczas, gdy ich romans się rozwija, mężczyzna coraz bardziej odczuwa, że nie pasują do siebie. Gdy dziewczyna oznajmia mu, że czas się rozstać, zostawiając kartkę z wiadomością, jest z tego zadowolony. Jednakże, gdy rodzice dziewczyny dowiadują się o tym, zaczynają się...

Fajnie odpręża po męczącym dniu. :)

Książka na godzinę, jak się nie ma nic innego pod ręką w pociągu...
A fabuła? Miałka. Nawet bardzo. Przewidywalna aż do bólu. Jedyne co było fajne to na samym końcu ta scena spotkania bohaterów z prawowitymi właścicielami bransoletki.
Bardzo przeciętne czytadło, jak harlequin, tyle, że ciut lepiej wydany.

Na półkach: , , , ,

"Bransoletka" to książka bardzo lekka i odprężająca. Ale już po przeczytaniu wylatuje z pamięci.

Z początku akcja się ciągnie, ale mniej więcej w połowie książki zdecydowanie przyśpiesza. Główni bohaterowie wydawali mi się jacyś tacy płytcy i nudni, jednowymiarowi i nierzeczywiści.
Dużym plusem jest stworzenie tytułowej bransoletki jako tajemniczego miłosnego talizmanu....

Bardzo mnie bawiło, że każda negatywnie zabarwiona postać nazywana była 'łobuzem'. Każdy powiedziałby sukinsyn (wybrałam tę łagodniejszą formę), a tutaj Ginny zaatakował łobuz, Ginny poślubiła łobuza, Ginny została okradziona przez łobuza.

Sama w sobie książka idealna na plażę.

Fajna książka, szybko się czyta. Troszke przewidywalna, ale akcja przynajmniej szybko się potoczyła.

• 2013
  • Jayne Ann Krentz