Nowa cywilizacja. Dwieście lat polskiej fantastyki naukowej

Nasza Księgarnia
fantastyka, fantasy, science fiction
1973-01-01
Alina Mróz Daniel Mróz opowiadania sf

Ciekawy zbiór opowiadań, kilka lepszych, kilka gorszych ale warto było przeczytać. Ładne wydanie i świetne graficzne ilustracje. Cieszę się, że mam ją w swojej biblioteczce.

Wspaniała antologia pozwalająca na zapoznanie się, w chronologicznej kolejności, z polskimi twórcami fantastyki naukowej. Nowa Cywilizacja oferuje nam historie nawiązujące do futuryzmu, fantastyki, transhumanizmu oraz życia pozaziemskiego.
Mimo upływu lat od publikacji przedstawionych tekstów (fragment rozpoczynający antologię pochodzi z powieści Krasickiego wydanej 244...

• Sci-Fi
  • 🚀 Fantastyka naukowa