Biblia urody

The beauty bible
poradniki
Beata Kamińska, Paweł Rybusiewicz
Kobieta -- higiena Makijaż Skóra (anat.) -- higiena Wydawnictwa popularne

Książka rewelacyjna i precyzyjna. Bardzo dużo interesujących rad w jaki sposób o siebie dbać. Rozdziały dedykowane do konkretnej cery. Przez co każda/każdy znajdzie dla siebie ważne informacje. Znajdują się też rozdziały o czytaniu składu, przez co ta książka bardzo dużo wnosi do wiedzy o kosmetykach.

• Poradniki
  • 2020
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Biblia urody