Kup teraz - 13 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Ender
wojna sensacja historia akcja snajper patriota
kryminał, sensacja, thriller
wojna sensacja historia akcja snajper patriota

Dobra książka. Możliwe, ze momentami nieco siermiężnie pisana, ale pisał ją żołnierz i znawca broni, a nie poeta. I być może ta surowość dodaje jej tylko smaku.
Świetna opowieść, szkoda, że jakby ją ktoś chciał zekranizować, to pewno by spaprał robotę...

Dobrze napisana historia.

Na półkach: , , , ,

Fantastycznie czyta się książki, których motorem napędowym powstania jest pasja i miłość autora do zawartej w niej tematyki. Takie właśnie są "Łowy na człowieka" . Marek Czerwiński bogaty w wiedzę na temat broni potrafi zaciekawić tematyką czytelnika zarówno tego, który jest laikiem jak i profesjonalistę. Polecam

Mogę porównać tę książkę do kultowych filmów z najlepszych lat Stallona, Jean-Claude Van Damme czy Steven Seagala.Główny bohater bardzo mi ich przypomina prosty twardy człowiek z zasadami, który rozwala swoich wrogów. Myślę że na bazie tej pozycji można by zrobić świetny mroczny film. Czasy drugiej wojny światowej i póżniejsze to czas porażek a tu mamy postać która jest tym...

Zabijanie by zdobyć lepszą broń, która ma lepsze coś tam od tej, którą główny bohater do tej pory miał. W imię zasady ząb za ząb.
Tak infantylnie napisanej książki do tej pory nie czytałem, a czytało się świetnie.

To jest jedna z tych książek, które każdy powinien przeczytać. II Wojna światowa i tuż po.
Mówi o tym jak powinien się Człowiek postępowa niezależnie od sytuacji - tu akurat wojennej. Być przyzwoitym to zdecydowanie za mało.
Dla bardziej wyrobionych czytelników świetne opisy broni strzeleckiej i ich możliwości.
Zdecydowanie polecam.

Po przeczytaniu "Polowanie na człowieka" byl niedosyt...niestety zapowiedziane rozszerzenie niewiele nowego wnioslo..
Czyta sie dobrze, ciekawa historia samotnego wojownika- taki polski samuraj :)

My Polacy uwielbiamy opowiadać o naszej smutnej historii z patosem, fanfarami i rozdzieraniem koszul za zdradę sojuszników lub tragicznym położeniu geopolitycznym. W swojej książce Czerwiński pokazał wojnę bez patosu. Z perspektywy "samotnego wilka", który poświęcił wszystko dla Ojczyzny, nie złożył broni tylko wierny przysiędze walczył jak umiał najlepiej. Jak wytrawny...

Książka napisana infantylnym językiem, poziom językowy jest bardzo niski, drażni. Fonetyczne wstawki z języka rosyjskiego odstraszają. Zastanawiający jest fakt poprawnych wstawek z języka niemieckiego. Czyżby autor nie dysponował odpowiednią czcionką do języka rosyjskiego?

Historia jest wymyślona ale poziom koloryzowania sytuacji bojowych oraz wątków osobistych i...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Uff! Książka Super! Opinie wystawiam dopiero po paru dniach od jej przeczytania, bo myślałem, że emocje i fascynacja opadną i wtedy będę mógł napisać coś na chłodno, ale nie da się. Przeczytałem nawet inną książkę, żeby zobaczyć czy „Łowy na człowieka” mi się zatrą w pamięci, nic z tego.
Czytając inną książkę miałem dziury w lekturze, bo myślałem o tym, co by zrobił...

• II wojna światowa
  • Thriller/sensacja/kryminał