Trzynaście moich lat w JW GROM

militaria, wojskowość
siły specjalne pamiętniki polski militaria JW GROM

Okładka książki Elitarni. Zobacz Navy SEALs w akcji Marcin Rak, Michał Romanek
7,4
Elitarni. Zoba... Marcin Rak, Michał ...

Nie jestem żołnierzem, czytałem tę książkę 8 godzin, tak mnie wciągnęła. Napisana prostym językiem, bez wirtuozerii literackiej, taka ludzka, koleżeńska, fajna!!! Kurcze szkoda mi tych chłopaków, pełnych pasji, poczucia lojalności i patriotyzmu, uzależnionych od decyzji politycznych kutasów. Cóż życie jest brutalne. Książkę polecam!

"Trzynaście moich lat w JW GROM" to jak dotąd moja ulubiona książka dot. tejże jednostki. Czytając tę książkę ciężko nie polubić pana Andrzeja, profesjonalistę, skromnego, zabawnego człowieka, który wiele lat służył w najbardziej elitarnej jednostce wojskowej w naszym kraju.

Wartościowa, pozbawiona lukru, wciągająca lektura, do tego pięknie wydana. Dla fanów jednostki i...

Jest to relacja z pierwszej ręki - a taka relacja zawsze jest wartościową pozycją. Autor opisuje tu wydarzenia, które nie tylko widział na własne oczy, ale przede wszystkim w nich uczestniczył. Innymi słowy - wiarygodność nie podlega najmniejszej dyskusji. Facet po prostu wie co mówi.
Książka - choć zapewne nie taki był jej zamiar - bezlitośnie rozprawia się z mitami,...

Niesamowita opowieść, humor też na plus. Czyta się jednym tchem.

Książkę czytało mi się bardzo dobrze. Wydaje się być prawdziwa, szczera, napisana bez robienia z siebie nie wiadomo jakiego Supermana - a przecież GROM to nie pierwsi lepsi żołnierze. Dość przygnębiające są ostatnie słowa, zarówno żołnierza, jak i Marcina, który jego słowa spisywał. Na pewno dają do myślenia. Zdecydowanie polecam.

Dla miłośników wojska pozycja obowiązkowa, uczciwa, pokazująca prawdziwe życie frontowe.

Pierwsza książka, którą przeczytałem, będąca biografią operatora GROM. Świetnie się czyta a jeszcze lepiej słucha audiobooka. Lektura dla fanów militariów i nie tylko.

Książka bardzo wartościowa. Napisana w ciekawy sposób, wzbogacona zdjęciami. Jeśli ktoś interesuje się historią Gromu, to na pewno powinien zapoznać się z tą pozycją.

Witam
Jestem w posiadaniu audiobooka zwz. na ówcześnie wyczerpany nakład wersji papierowej i powiem wam,że to co ze słowem pisanym zrobił Pan Eryk Lubos jest GENIALNE.
Poczułem się jakby Kisiel opowiadał mi swoje wspomnienia, jak najlepszemu kumplowi. Niesamowite wrażenie!
Wielki szacunek dla autorów oraz Pana Eryka:)

Tym, którzy nie mieli okazji dotąd zapoznać się z...

Świetne wydanie! Książka opisuje działanie elitarnego oddziału polskich komandosów z perspektywy żołnierza. Bardzo dużo ciekawostek. Dobrze się to czyta. Polecam osobą lubiącym tematykę oddziałów specjalnych. Możemy być dumni jako Polacy z Siły, której nikt nie powstrzyma i która się o nas upomni gdy będzie taka potrzeba!

Dyskusje

• Chcę w prezencie