Ruszamy do Brazylii!

Luigi Garlando Wydawnictwo: Sylabus Seria: Gol! literatura dziecięca
GOL! E ORA... TUTTI IN BRASILE!
Andrzej Szewczyk
Sylabus
piłka nożna tommi zabawa mistrzostwa przygoda rywalizacja opowiadanie młodzieżowa Brazylia przyjaźń emocje ilustracje komiks
GOL! E ORA... TUTTI IN BRASILE!
literatura dziecięca
Andrzej Szewczyk
Gol!

Super książka dla młodych piłkarzy. Jeśli chcesz wspólnie z dzieckiem przeżywać przygody amatorskiej drużyny piłkarskiej, która marzy o największych sukcesach, polecam. Luigi Garlando pisze bardzo humorystycznym językiem, dlatego czytanie jest samą przyjemnością. Wygodnie się ją czyta dziecku na dobranoc.

• 2016 - Synusiek
  • 2016
  • Dla dzieci
  • Książki czytane z synem
  • Kids
  • 1aa) Książki do kupienia

Dodaj cytat z książki Ruszamy do Brazylii!