AC Milan. Nieśmiertelni. Historia legendarnej drużyny

Luigi GarlandoArrigo Sacchi Wydawnictwo: Sine Qua Non, SQN sport
La coppa degli immortali. Milan 1989: la leggenda della squadra più forte di tutti i tempi raccontata da chi la inventò
9788382102079
Barbara Bardadyn
Sine Qua Non, SQN
sport piłka nożna AC Milan
sport
9788382102079
Barbara Bardadyn
sport piłka nożna AC Milan

Życzyłbym sobie, żeby powstawało więcej książek, które tak szczegółowo opisują krótkie okresy w piłce. Dużo informacji o trenerskiej pracy Sacchiego i jego decyzjach, ale też sporo momentów "popowych" pod zwykłego kibica. Styl bez fajerwerków, prosty, ale strawny.

• 2021
  • MUST HAVE!!!