Najjaśniejsza gwiazda na niebie

Monika Wiśniewska

Oficjalne recenzje i

Po sąsiedzku

[ 10 ] Link do recenzji

Mam trochę mieszane uczucia co do tej książki. Z jednej strony trochę nużąca z drugiej intrygowało mnie kim jest tajemnicza "siła" włączająca się w narracje.
Polecam raczej jako "wakacyjną lekturę" :)

Powiem wam, że z początku myślałam, że to będzie takie od sobie romansidło o kilku kobietach mieszkających w jednym budynku. Z czasem, gdy coraz dalej posuwałam się w lekturze zaczęłam się bardziej wkręcać. Bardzo poruszyły mnie losy Maeve i Matta. Końcówka książki daje mocno do myślenia i uważam, że warto się zastanowić nad banalnymi z początku losami bohaterów.

Polecam,...

Z okładki:
Witajcie na Star Street 66…
Mieszkanie na samej górze zajmuje Katie, piastująca kierownicze stanowisko w branży muzycznej. Całymi dniami odpiera ataki potencjalnych gwiazd rocka i zastanawia się, ile potrzeba sernika, aby zajeść się na śmierć.
Pod nią dwóch umięśnionych Polaków dzieli mieszkanie z cwaną taksówkarką o imieniu Lydia, która ma cięty język, bystry...

Katie ma czterdzieści lat, piastuje kierownicze stanowisko w branży muzycznej. W swoim wieku obawia się zmian, a głównym jej zmartwieniem jest utrata ukochanej pracy. Podczas sprzedaży firmy przez poprzedniego właściciela poznaje nowego, czyli Conalla, z którym zaczęła się spotykać. Mieszka w Dublinie w domu na Star Street 66 na najwyższym piętrze.

Mieszkanie poniżej...

Fantastyczna książka. Ostateczne rozwiązania napawają nadzieją w sprawiedliwość losu. Nawet wtedy gdy wydaje się że wszystko jest już strasznie beznadziejne i wydarzyło się już wszystko co najgorsze, nagle wychodzi słońce i marzenia, pragnienia, utracone nadzieje wracają na właściwy tor. Niezwykle pozytywna, napisana z lekkim humorem, pełna wzruszeń opowieść. Szczerze polecam!

Jest po prostu śliczna! Opowiada o tym, że to dzieci wybierają sobie same rodziców jeszcze zanim zostaną poczęte. Jest to więc podróż "jeszcze nie poczętego" nawet dziecka, które "pojawia się" w kamienicy na 2 miesiące przed poczęciem, aby poznać ludzi tam mieszkających i mieć czas na wybór swoich rodziców. Więc poznajemy też historie ludzi, spośród których maleństwo...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wciągająca, mądra, zabawna, życiowa. Cała Marian Keyes. Polecam książki tej autorki!

cudna :)

Uff.. przebrnęłam. Czuję ulgę, że wreszcie udało mi się tę książkę przeczytać. Jak dla mnie fabuła książki jest po prostu nużąca i przegadana.

troche dziwna intrygujaca ksiazka. nieszablonowa za co duzy plus. czyta sie z przujemnoscia.

• 2013
  • Ebooki
  • Do kupienia
  • 2012
  • 2014

Dodaj cytat z książki Najjaśniejsza gwiazda na niebie