Sabine Durrant Wydawnictwo: Time Warner Books literatura piękna
Time Warner Books
literatura piękna
angielski
075153191X

Książkę czytałam w oryginalnej wersji, po angielsku. Mimo nieznajomości poszczególnych słów, łatwo było zrozumieć ogólny sens.
Opowieść o tym, jak trudne w rzeczywistości jest poświęcenie się rodzinie i dzieciom oraz o niszczącej sile zazdrości.

• Po angielsku
  • Czytane w oryginale
  • English
  • Bank Nauki
  • 2013 i wcześniej

Dodaj cytat z książki Having it and eating it