Operacja Dwie Wieże

Oficyna
2007-01-01
2007-01-01
world trade center

Okładka książki Efendi Zbigniew Kowalewski, Sławomir M. Kozak, Jerzy Wypiórkiewicz
Efendi Zbigniew Kowalewski...
Okładka książki Requiem dla Orłów Zbigniew Kowalewski, Sławomir M. Kozak
Requiem dla Orłów Zbigniew Kowalewski...

Świetna książka, na Pana Sławomira trafiłem niedawno, oglądając i czytając Jego felietony ... To Jego pierwsza książka wydana własnym sumptem, dużo faktów zmuszających do myślenia, dużo odnośników i linków do samodzielnego zgłębiania tematu, w świetle wydarzeń ostatnich lat bezcenna. Czytam dalej...

Mnóstwo faktów godnych przemyślenia.

Mnóstwo faktów godnych przemyślenia.

Książka zawiera wiele niepublikowanych faktów na temat 9/11. Obowiązkowa pozycja dla osób które chcą się dowiedzieć co dokładnie wydarzyło się w połowie września 2001 roku w USA.

Illuminati działają cały czas!

Illuminati działają cały czas!

Bardzo dobra książka ! Sławomir M. Kozak jest kontrolerem ruchu lotniczego na Warszawskim lotnisku Okęcie. Zebrał najważniejsze fakty związane z zamachem na World Trade Center 11 września 2001 roku. Udowadnia, że oficjalna wersja jaką przedstawił rząd USA jest kłamstwem. Zamach ten był prawdopodobnie wykonany przez sam Rząd Stanów Zjednoczonych, który winę zrzucił na muzułmanów z Al-Ka’idy. Dzięki temu uzyskał on pretekst do ataku na kraje Bliskiego Wschodu i przejął kontrolę nad znajdującymi się tam złożami ropy. Dodatkowo po 11 września ograniczył swobody obywatelskie w USA. Książka ta jest lekturą OBOWIĄZKOWĄ ! Otwiera oczy, pokazuje, że społeczeństwo jest oszukiwane i manipulowane przez tych, którzy rządzą.

jako, że temat 11 września nie jest mi obcy postanowiłam zakupić tę książkę w celu pogłębienia mojej wiedzy. niestety nie dowiedziałam się wielu nowych faktów (prawie wszystko co było w niej opisane przeczytałam wcześniej w sieci).
JEDNAK jest to dobry zbiór wszystkich faktów i mitów na temat 11/09 i polecam każdemu kto się tym tematem interesuje - może dowie się czegoś nowego.

• Warte przeczytania
  • Autobiografie, wspomnienia, pamiętniki, reportaże