Operacja Terror

2016-01-01
9788365193063
9/11 11 września zamach

Patronaty LC

Okładka książki Efendi Zbigniew Kowalewski, Sławomir M. Kozak, Jerzy Wypiórkiewicz
Ocena 5,0
Efendi Zbigniew Kowalewski...
Okładka książki Requiem dla Orłów Zbigniew Kowalewski, Sławomir M. Kozak
Ocena 5,0
Requiem dla Orłów Zbigniew Kowalewski...
Okładka książki Z nieba do Nieba Zbigniew Marcin Kowalewski, Sławomir M. Kozak
Ocena 7,5
Z nieba do Nieba Zbigniew Marcin Kow...

Mogą Ciebie zainteresować

Plusem sä - analizy,dociekanie,zbiör materialöw, szczegöly techniczne,powiäzania ludzi.
Minusem, ze niestety czytalo mi sie tä ksiäzke bardzo mdlo, ale to jest subiektywne.

Dodaj cytat z książki Operacja Terror