aj aj aj

Okładka książki aj aj aj
Marta Grundwald Wydawnictwo: Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu Seria: Wielkopolska Biblioteka Poezji poezja
52 str. 52 min.
poezja
Wielkopolska Biblioteka Poezji
Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu
2006-01-01
2006-01-01
52 min.
poezja poezja współczesna

Okładka książki Solistki. Antologia poezji kobiet (1989-2009) Łucja Abalar, Justyna Bargielska, Zofia Bałdyga, Marzena Broda, Maria Cyranowicz, Julia Fiedorczuk, Magdalena Gałkowska, Marta Grundwald, Wioletta Grzegorzewska, Inga Iwasiów, Kamila Janiak, Iwona Kacperska, Aneta Kamińska, Marzanna Bogumiła Kielar, Samantha Kitsch, Magdalena Komoń, Agnieszka Kuciak, Natalia Malek, Agnieszka Mirahina, Izabela Morska, Monika Mosiewicz, Joanna Mueller, Joanna Obuchowicz, Kornelia Piela, Anna Piwkowska, Anna Podczaszy, Marta Podgórnik, Justyna Radczyńska, Bianka Rolando, Joanna Roszak, Renata Senktas, Iza Smolarek, Ewa Sonnenberg, Dagmara Sumara, Julia Szychowiak, Anna Agata Tomaszewska, Anna Wieser, Joanna Wojdowicz, Agnieszka Wolny-Hamkało, Aleksandra Zbierska, Katarzyna Ewa Zdanowicz
Ocena 7,0
Solistki. Anto... Łucja Abalar, Justy...