Ślizg po banale

Okładka książki Ślizg po banale
Marta Ewa Romaneczko Wydawnictwo: Korporacja Ha!art Seria: Poetycka pod redakcją Mai Staśko poezja
poezja
Poetycka pod redakcją Mai Staśko
Korporacja Ha!art
2020-01-01
2020-01-01
poezja poezja współczesna

więcej Więcej

Tomik pożyczyła mi moja przyjaciółka ( chciała pokazać mi wiersz o sobie :) ). Nie jestem koneserką tego gatunku literatury ale ten tomik przeczytałam z autentyczną przyjemnością. Zwłaszcza te polityczne mi się podobały, szczególnie ten o Jemenie.

Świetny tomik, polecamy 😍

• 2021
  • Przeczytane w 2019
  • Poezja polska
  • Moje własne
  • Literatura polska
  • Poezja
  • 2020

Dodaj cytat z książki Ślizg po banale