Solistki. Antologia poezji kobiet (1989-2009)

„Solistki. Antologia poezji kobiet (1989-2009)”. Jest to obszerny zbiór wierszy czterdziestu jeden poetek, które debiutowały w ciągu ostatnich dwudziestu lat. Odniosły one różne sukcesy, zdobyły wiele nagród, a mimo to nie są pełnowartościowymi uczestniczkami sceny literackiej.
Książka jest odpowiedzią na pozorną nieobecność kobiet w literackim życiu publicznym, a może...

Dyskusje

• Poezja
  • Literatura polska
  • Literatura polska
  • FORMA: Poezja
  • Feminizm/Gender
  • Polska

Dodaj cytat z książki Solistki. Antologia poezji kobiet (1989-2009)