Roleplay/Replay

Okładka książki Roleplay/Replay
Małgorzata Ślązak Wydawnictwo: Dom Literatury w Łodzi Seria: Biblioteka Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina poezja
poezja
Biblioteka Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jacka Bierezina
Dom Literatury w Łodzi
2019-01-01
2019-01-01
poezja poezja współczesna

Okładka książki Szortal na wynos #12 Marek Adamkiewicz, Władimir Arieniew, Krzysztof Baranowski, Andrzej Betkiewicz, Natalia Bieniaszewska, Aleksandra Brożek, Marcin Brzostowski, Wioletta Ceglarska, Bartłomiej Cembaluk, Małgorzata Garkowska, Krzysztof Guz, Dawid Kain, Anna Klimasara, Paulina J. Król, Paulina Kuchta, Aleksander Kusz, Żaneta Lewandowska, Katarzyna Lizak, Jarosław Makowiecki, Jan Maszczyszyn, Wiktor Noczkin, Anna Łucja Nowak, Antoni Nowakowski, Anna Pleczeluk, Hubert Przybylski, Robert Rusik, Rafał Sala, Andrzej W. Sawicki, Michał Suchecki, Marcin Szelągowski, Sławomir Szlachciński, Redakcja Szortal.com, Istvan Vizvary, Dawid Wiktorski, Milena Zaremba, Małgorzata Ślązak
Ocena 8,0
Szortal na wyn... Marek Adamkiewicz, ...
Okładka książki Schronzin 6/2012 Jerzy Kubok, Kamil Kwiatkowski, Redakcja magazynu Schronzin, Iwona Sewera, Michał Tusz, Janusz Zieliński, Małgorzata Ślązak
Ocena 0,0
Schronzin 6/2012 Jerzy Kubok, Kamil ...
Okładka książki Schronzin 5/2012 Jerzy Kubok, Kamil Kwiatkowski, Redakcja magazynu Schronzin, Iwona Sewera, Michał Tusz, Janusz Zieliński, Małgorzata Ślązak
Ocena 0,0
Schronzin 5/2012 Jerzy Kubok, Kamil ...
Okładka książki Schronzin 4/2011 Filip Bożejowski, Jerzy Kubok, Jan Przeklasa, Redakcja magazynu Schronzin, Michał Tusz, Janusz Zieliński, Małgorzata Ślązak
Ocena 0,0
Schronzin 4/2011 Filip Bożejowski, J...