Walka kołowa

Okładka książki Walka kołowa
Tom Clancy Wydawnictwo: Adamski i Bieliński Cykl: Zwiadowcy (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Anna Zdziemborska

Patronaty LC

Okładka książki Władza i imperium Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,7
Władza i imperium Marc Cameron, Tom C...
Okładka książki Code of Honor Marc Cameron, Tom Clancy
Ocena 7,8
Code of Honor Marc Cameron, Tom C...

Mogą Ciebie zainteresować

Kupione za złotówkę, a może i tyle nie było warte. Myślałam, że Tom Clancy trzyma fason, ale jeśli ktoś z Was też tak myśli to uprzedzam, że nie w tym przypadku i odradzam. Kiepska próba stworzenia futurystycznej rzeczywistości, opisy "akcji" nudniejsze od opisów przyrody, naciągane postaci. Nie polecam.

Dodaj cytat z książki Walka kołowa