Gwiazdy, naziści i wikingowie

Okładka książki Gwiazdy, naziści i wikingowie
Lois Lowry Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy Compassion literatura dziecięca
2009-01-01
Hanna Borowska
lois lowry annemarie wojna Hanna Borowska

więcej Więcej

O ile książka była całkiem w porządku i szybko się ją czytało, o tyle dalej nie rozumiem, co konkretnie tłumacz miał na myśli w czasie nadawania polskiego tytułu tej książce... Czytałam ją po francusku, gdzie tytuł tłumaczenia jest zgodny z angielskim (Number the stars), tym samym dalej nie rozumiem - da się sensownie przetłumaczyć tytuł, skąd więc udziwnienia? Pewnie się...

• Po angielsku
  • Mlodziezowe
  • Lois lowry
  • Mój księgozbiór. ;)
  • Must have.
  • Poszukuję (głównie e-book n/k)

Dodaj cytat z książki Gwiazdy, naziści i wikingowie