Romeo, Julia i błąd szeryfa

literatura młodzieżowa przygoda
literatura młodzieżowa
83-07-01885-4
literatura młodzieżowa przygoda

Całkiem przyjemna książka. Potok myśli nastolatki zaangażowanej w wystawianie Romea i Julii oraz znalezienia partnerki dla owdowiałego taty.

Piastowie mnie prześladują. Wyskakują jak Filip z konopi w najmniej oczekiwanym momencie :) I tak pojawili się ponownie w postaci sympatycznej rodziny wielodzietnej. Za to bez mamy, której śmierć zmieniła całe życie bliźniaczek Grażyny i Bożeny, Leszka oraz najmłodszej, Wanieczki (zdrobnienie od Wandy, jak się okazało :D) i ich taty. Ale rodzina Piastów dość szczęśliwie...

• Dla dzieci i młodzieży
  • Z dzieciństwa