Joanna 
kobieta, Wrocław, status: Autorka, ostatnio widziana 12 godzin temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-10-31 19:04:57
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Rizzoli/Isles (tom 5) | Seria: Anatomia zbrodni

Kolejna książka Tess, która trzyma w napięciu. Tym razem poznajemy nieco bliżej agenta Dean'a oraz problemy młodej matki - policjantki. Nie mamy tutaj typowej intrygi kryminalnej, a raczej thriller polityczny. Powieść umili jesienny wieczór :)

 
2018-10-07 15:16:30
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Autor:

Kilka złotych myśli i ciekawych porad dotyczących rozpoczęcia biznesu można w tej książce odnaleźć, ale jest ona nasycona dygresjami, powtórzeniami informacji. Myślę, że gdyby wyciąć wszystkie "zapychacze", książka stałaby się dobrym, zwięzłym poradnikiem. Warto ją przeczytać, jeśli jesteśmy w fazie koncepcyjnej swojego biznesu, zastanawiamy się, czy jest w ogóle sens działać w danej branży.... Kilka złotych myśli i ciekawych porad dotyczących rozpoczęcia biznesu można w tej książce odnaleźć, ale jest ona nasycona dygresjami, powtórzeniami informacji. Myślę, że gdyby wyciąć wszystkie "zapychacze", książka stałaby się dobrym, zwięzłym poradnikiem. Warto ją przeczytać, jeśli jesteśmy w fazie koncepcyjnej swojego biznesu, zastanawiamy się, czy jest w ogóle sens działać w danej branży. Autor skupia się tak naprawdę na samym pomyśle biznesowym i dojrzewaniu koncepcji na prowadzenie firmy.

pokaż więcej

 
2018-10-07 15:14:00
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Rizzoli/Isles (tom 4) | Seria: Anatomia zbrodni

Książka bardziej przypomina powieść obyczajową niż kryminał. Poznajemy lepiej doktor Isles, jej obawy, doświadczenia i przeżycia. Zupełnie nie podoba mi się zakończenie i sposób ujęcia zabójcy. Po raz kolejny nie dowiadujemy się, dlaczego sprawcy zabijali, co nimi naprawdę kierowało. Książka jako luźna lektura, doskonała jako audiobook np. podczas wykonywania innych czynności :)

 
Moja biblioteczka
60 40 156
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (3)

zgłoś błąd zgłoś błąd