czopati 
26 lat, kobieta, Nakło nad Notecią/ Bydgoszcz, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 3 tygodnie temu
Teraz czytam
  • Trzecia ludzkość
    Trzecia ludzkość
    Autor:
    Szalony eksperyment, który zmieni na zawsze przyszłość nadchodzących pokoleń... Żyjemy w erze drugiej ludzkości. Przed nami była już jedna. Po nas... przyjdzie czas na kolejną. Antarktyka, dno pod...
    czytelników: 198 | opinie: 12 | ocena: 5,65 (48 głosów)

Pokaż biblioteczkę
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-07-25 15:51:43
Dodała książkę na półkę: Teraz czytam
Cykl: Trzecia ludzkość (tom 1)
 
2018-07-23 12:59:23
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Ulubione

Moim zdaniem książka wybitna. Rewelacyjne połączenie dokumentu, science-fiction , filozofii ze zręcznie wplecionymi elementami historycznymi. Wszystko dobrze wyważone, "podane ze smakiem". Wciągająca fabuła, świat widziany z perspektywy kota, zaskakujące zwroty akcji, które nie jeden raz przyprawiały o szybsze bicie serca. Ciekawie wykreowani bohaterowie - każdy z nich to osobna... Moim zdaniem książka wybitna. Rewelacyjne połączenie dokumentu, science-fiction , filozofii ze zręcznie wplecionymi elementami historycznymi. Wszystko dobrze wyważone, "podane ze smakiem". Wciągająca fabuła, świat widziany z perspektywy kota, zaskakujące zwroty akcji, które nie jeden raz przyprawiały o szybsze bicie serca. Ciekawie wykreowani bohaterowie - każdy z nich to osobna indywidualność.
Lektura godna polecenia- można się przy niej świetnie bawić,śmiać, wiele dowiedzieć , a także - jak w przypadku innych książek Werbera - "pofilozofować".

pokaż więcej

 
2018-07-16 07:11:43
Dodała książkę na półkę: Przeczytane, Literatura górska
Autor:

Bardzo dobra książka wybitnego himalaisty. Napisana lekkim, gawędziarskim stylem. Nie jest biografią w ścisłym tego słowa znaczeniu- autor stara się raczej przekazać czytelnikowi, w jaki sposób postrzega wspinaczkę wysokogórską i jak Góry wpłynęły na kształtowanie jego osobowości i spojrzenia na świat. Lektura warta polecenia zarówno miłośnikom/ teoretykom/praktykom wspinaczki wysokogórskiej i... Bardzo dobra książka wybitnego himalaisty. Napisana lekkim, gawędziarskim stylem. Nie jest biografią w ścisłym tego słowa znaczeniu- autor stara się raczej przekazać czytelnikowi, w jaki sposób postrzega wspinaczkę wysokogórską i jak Góry wpłynęły na kształtowanie jego osobowości i spojrzenia na świat. Lektura warta polecenia zarówno miłośnikom/ teoretykom/praktykom wspinaczki wysokogórskiej i nie tylko :)

pokaż więcej

 
2018-06-03 08:58:11
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
 
Moja biblioteczka
181 9 57
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (2)

Ulubieni autorzy (6)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (13)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd