Świetlista gwiazda

Tłumaczenie: Barbara Kośmider
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Klasyka Dziecięca". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Star of light
83-7146-047-3

Mała Kinza jest niewidoma. Aby pozbyć się kalekiego dziecka, ojczym chce sprzedać je żebrakowi - w Maroku jest to możliwe. Brat Kinzy, Hamid, potajemnie zabiera ją jak najdalej od rodzinnej wioski. Czy zdoła uratować siostrzyczkę i odmienić jej los? Kto pomoże dzieciom w pełnej przygód wędrówce? "Świetlista gwiazda", opowieść oparta na autentycznych wydarzeniach, jest kolejnym tomem z serii...

Czy zdoła uratować siostrzyczkę i odmienić jej los?
Kto pomoże dzieciom w pełnej przygód wędrówce?
"Świetlista gwiazda", opowieść oparta na autentycznych wydarzeniach, jest kolejnym tomem z serii klasyki dziecięcej Patricii St. John, który z zapartym tchem czytają dzieci na całym świecie.

źródło opisu: z tylnej okładki

źródło okładki: skan własny

Lucy Skywalker | 2014-04-28