Bamboszkowe opowieści

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
837250234X
Dorota_1988

BAMBOSZKOWE OPOWIEŚCI trzeba mieć koniecznie pod poduszką, by móc po nie sięgnąć tuż przed snem. Agnieszka Frączek rozprawia się z nocnymi strachami, obdarowuje nas wesołymi i przewrotnymi zasypiankami-wyliczankami, tworzy dla nas bajkowy i poetycki świat snu, w którym częstymi gośćmi są zabawa i śmiech. A dla tych, którzy nie lubią ciemności - gwiazdki, które świecą w ciemności! To naprawdę wyjątkowa książka!

il. Marek Sojka

kirazbuzka | 2015-12-12