Jak wygrać ''te sprawy''a Instrukcja obsługi

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Ludzie krępują się mówić o seksie. W tytule tej książeczki nieco prowokacyjnie użyliśmy określenia te sprawy &ndash, bo tak często określa się nasz temat, by nie mówić wprost. Jednak to sam Bóg zaprojektował i stworzył ludzką seksualność: pociąg do płci odmiennej i możliwość współżycia mężczyzny i kobiety. Adam i Ewa nie wymyślili zbliżeń, gdy się nudzili! znali je od początku. Popęd płciowy nie jest więc kłopotliwym czy wstydliwym bagażem, lecz dynamiczną sferą życia, Bożym darem &ndash, który realizowany według projektu Boga przynosi niezwykłe i unikalne błogosławieństwo. Bóg nie patrzy zakłopotany, widząc nasze reakcje zmysłowe. On sam chce dać nam w małżeństwie wiele, wiele radości ze współżycia. To ludzie kalają i hańbią seksualność przez niewłaściwe jej używanie.

Agnieszka | 2012-05-14
Przeczytana: 2011 rok

"Wzajemna przezroczystość małżonków cementuje relację"

Świetna książka, poruszająca sprawy intymności i bliskości dwojga ludzi przez pryzmat wartości. Ubogacająca.

potulna | 2015-12-26
milla | 2015-03-03