Bolek i Lolek. Słoneczne łamigłówki

Wydawnictwo: Znak emotikon
978-83-240-1535-1
dzieci, Bolek, Lolek, łamigłówki
Ag2S

Seria Łamigłówki zawierająca różnorodne zadania, oprócz doskonalenia umiejętności składających się na dojrzałość szkolną, przemyca wiele informacji o otaczającym dziecko świecie, zaciekawiając i wzbogacając jego wiedzę. Umieszczone tam różnorodne postacie (cudzoziemcy, niepełnosprawni) już od najmłodszych lat uczą tolerancji. Bolek i Lolek - bajka wszech czasów odkryta na nowo! Seria...

Bolek i Lolek - bajka wszech czasów odkryta na nowo!

Seria edukacyjna - nauka przez zabawę i świetna rozrywka!

Bogata seria edukacyjna bestsellerowej autorki Elżbiety Lekan (Akademia 2-latka) to szeroka oferta łamigłówek i książeczek edukacyjnych z naklejkami - nauka przez zabawę i świetna rozrywka podczas wakacyjnych wyjazdów.

Serie różnorodnych zabaw edukacyjnych z naklejkami adresowane głównie do dzieci w wieku przedszkolnym. Dostosowane do wieku i możliwości przedszkolaka, doskonalą i kształcą wszystkie istotne umiejętności wymagane do późniejszej nauki, (sprawność manualną, spostrzeganie wzrokowe, percepcję słuchową, kompetencję językową, pamięć, dokonywanie operacji myślowych) oraz poszerzają wiedzę dziecka o otaczającym świecie.

źródło opisu: Nota Wydawcy

źródło okładki: Wydawca