Wiktor Hugo

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
Wiktor Giugo
biografia, Wiktor Hugo

"Wiktor Hugo to wielki pisarz francuski, ulubiony autor wszystkich narodów świata. Imię jego słusznie wymienia się wśród imion największych twórców kultury." Książka w skrócie przedstawia życie i twórczość XIX-wiecznego pisarza, autora wielu cenionych i znanych na całym świecie powieści, m.in. "Katedra Marii Panny w Paryżu", "Nędznicy". Książka jest wzbogacona w czarno-białe zdjęcia...

Książka w skrócie przedstawia życie i twórczość XIX-wiecznego pisarza, autora wielu cenionych i znanych na całym świecie powieści, m.in. "Katedra Marii Panny w Paryżu", "Nędznicy". Książka jest wzbogacona w czarno-białe zdjęcia przedstawiające Wiktora Hugo oraz rzeczy mocno z nim związanych.

Mormak | 2016-02-09
zzMoskwa | 2011-12-17