Joasia i wilk

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne dla Dzieci". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
9 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Jessica and the wolf : a story for children who have bad dreams
Dusia

Joasię w snach goni straszny wilk. Jak pomóc dziecku, które prześladują nocne koszmary? Żadne racjonalne tłumaczenia nie pomagają. W tej ksiązce rodzice, umiejętnie odwołując się do pomysłowości i możliwości dziewczynki, układają wraz z nią plan działania. Niezbędne okazują się wiara w siebie, trochę magii i przyjaciel. Potem nieco ćwiczeń… czy uda się pokonać strasznego wilka? Ta wspaniała historia podnosi zaufanie dziecka do własnej zdolności pokonywania problemów życiowych.

źródło opisu: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne, 2008

źródło okładki: http://www.gwp.pl/img/product/1528/kind/1

p_paulaaa | 2014-02-26
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 26 lutego 2014

Polecam książkę wszystkim rodzicom do wspólnego czytania z dzieckiem. Każdy miewa złe sny, a książka 'Joasia i wilk' pokazuje jak w dobry sposób, razem z naszym dzieckiem możemy sobie z nimi poradzić.

Joanna | 2016-12-08
Przeczytana: 14 stycznia 2017