Joasia i wilk

opowiadanie dziecięce amerykańskie koszmary sny
Jessica and the wolf : a story for children who have bad dreams
literatura dziecięca
opowiadanie dziecięce amerykańskie koszmary sny

Jest to bajka terapeutyczna, która podpowiada jak pokonywać własne lęki i oswajać strach. Po książeczkę sięgnęłam, bo mój syn, jak główna bohaterka, miał problem z wilkami. Przeczytaliśmy, pogadaliśmy, po czym mój syn zapytał, czy możemy teraz przeczyta prawdziwą bajkę? Na końcu książeczki znajduje się wykaz innych pozycji, po które może warto sięgnąć. Polecam.

Polecam książkę wszystkim rodzicom do wspólnego czytania z dzieckiem. Każdy miewa złe sny, a książka 'Joasia i wilk' pokazuje jak w dobry sposób, razem z naszym dzieckiem możemy sobie z nimi poradzić.

• 1aa) Książki do kupienia
  • Biblioteka 2019 Martyna
  • Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • 2014
  • Literatura amerykańska i kanadyjska
  • Dla dzieci
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Joasia i wilk