Mówi Michael Jordan

Michael Jordan Speaks
83-88170-19-8
Michael Jordan, koszykówka
Łukasz

Michael Jordan jest prawdopodobnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych osobistości na świecie. Jest zdecydowanie największym idolem sportu i najefektowniejszym propagatorem produktów w historii biznesu. Michael „Air” Jordan to legenda. Jednak to nie tylko jego niezrównanie umiejętności na boisku do koszykówki, czy też fenomenalny sukces w biznesie zjednały mu uwielbienie i szacunek miliardowej publiczności. Czy to na boisku, czy w innej sytuacji Jordan uosabia wartości najbardziej cenione u zwycięzcy i bohatera: godność, zaufanie, pokorę, ambicję i szlachetne poczucie sportowej uczciwości.

W książce „Mówi Michael Jordan”, Janet Lowe, autorka niezwykle popularnych tytułów, takich jak „Mówi Warren Buffett” i „Mówi Bill Gates” , prezentuje portret Jordana wykraczający poza stereotypowy wizerunek. Zebrane w niej wypowiedzi ukazują poglądy Michaela Jordana na wiele tematów, poczynając od sportu i zwyciężania, poprzez rodzinę, miłość, na moralności i życiu duchowym kończąc.

Mikołaj_Walaszczyk | 2017-01-24
ED23 | 2016-06-27