The Prodigy. Elektroniczny Punk

Tłumaczenie: Katarzyna Malita
Wydawnictwo: Rock-Serwis
The Prodigy - Electronic Punks The Official Story
helensan

The Prodigy rozpoczęli działalność na budzącej się do życia scenie rave. Niebawem jednak pozostawili ją za sobą, tworząc własną, niezwykłą wizję, której owocem stała się najostrzejsza i najbardziej oryginalna muzyka dance lat 90. Autor przedstawia szczegóły z życia muzyków, opisuje też różne "przygody", które spotkały ich przy okazji licznych koncertów. Książkę uzupełniają dokładna dyskografia i wideografia grupy.

źródło opisu: http://www.rockserwis.pl

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Sylwana | 2012-02-28
Przeczytana: 07 kwietnia 2012

Uwielbiam The Prodigy - już się nie mogę doczekać gdy siądę do ich biografii - zobaczymy czy warto :)

Warto, warto było bo cała miłość do nich wróciła z podwójna siłą!! Z chęcią wrócę do tego co stare i dobre:)

Czytajcieeeeee:)

mila1982 | 2014-01-06
Przeczytana: 22 września 2005

Może być. Ot, co.
Tyle można powiedzieć o biografii zespołu, o którym na pewno nie można powiedzieć: może być.
I weź tu zrozum.

dark_c | 2016-10-04