Sekret kodu Mojżesza

2009-11-01
978-83-9255-241-3
Jan Kabat
poradnik prawo uosabiania

Uważam że bardzo wartościowa książka w przekazie ważnych treści ...w połączeniu z Potęga podświadomości...powinna odmienić życie ...ludzi którzy w te metody uwierzą .
Ja jestem pełen nadziei , że tak właśnie będzie ze mną.

Ja jestem pełen nadziei , że tak właśnie będzie ze mną.

Książka ukazuje sposób, w jaki można tworzyć własną rzeczywistość posługując się mantrą ,,Jestem tym, którym jestem". Jest to praktykowanie Prawa Przyciągania z nieco religijnymi elementami. Polecam

Literacko- straszne! Tak jak "Sekret" Byrne. Jednak lepsze moim zdaniem od "Sekretu"- bo zawiera konkretne narzędzie, służące Prawu Przyciągania. Szkoda tylko, że z moją wiarą ta metoda bardzo się kłóci, bo wyznaję zasadę "Nie będziesz używał Imienia Pana Boga swego nadaremno" ;/. Niestety, pachnie mi to praktykami magicznymi...

Książka dla tych, którym przypadł do gustu Sekret Rhondy Byrne, ale poczuli niedosyt, lub też rozczarowało ich to, że mimo stosowania się do Sekretu nie przyciągali tego, co chcieli. A także książka dla tych, którzy odrzucają Sekret, jako zbyt koncentrujący się na samym sobie. Twyman w "Sekrecie kodu Mojżesza" pokazuje, jak zastosować prawo przyciągania, prawo upostaciowiania, by świat uczynić lepszym, tym samym czyniąc lepszym siebie. Czyli po prostu książka dla tych, którzy chcieli by zrobić cokolwiek, by uczynić świat choć trochę lepszym, ale sądzą, że są zbyt słabi/niegodni etc. by móc temu podołać.
Film dodany do książki to nie prosty dodatek dla tych, którzy wolą obejrzeć, niż przeczytać, to raczej uzupełnienie do książki.

• Psychologia
  • CHCĘ KUPIĆ