Srebrna Pani

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Desire". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Silver Lady
powieść, miłość,
Lenka8891

Francesca musi zdobyć pieniądze. Matt, do którego należy decyzja, chce ją upokorzyć - zmusza ją do ciężkiej pracy na pokładzie swego jachtu. Podróż po Morzu Karaibskim doprowadza jednak do poważnych zmian w ich wzajemnych stosunkach.

źródło opisu: Arlekin - Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1992 (z okładki)

źródło okładki: zdjęcie autorskie - ceylonka

kaktusowaona71 | 2015-02-24
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Harlequin
Przeczytana: 1992 rok

Jedyny Harlequin którego treść pamiętalam przez z górą 20 lat.... Sama nie wiem do końca co mnie tak w nim urzeklo, ale bylam nim strasznie oczarowana i zafascynowana. Sam fakt pamiętania treści przez bez mala ćwierć wieku - już o czymś świadczy- prawda ? :))Owszem jest jeszcze kilka innych Harlequinów które darzę sentymentem-ale nie umywają się one wg mnie do Srebrnej Pani - tylko- Zabijcie mnie- nie wiem czemu :))

Aleksandra | 2017-01-23
Przeczytana: 23 stycznia 2017

Dwudziestoczteroletnia Francesca zamierza kupić galerię sztuki,w której pracuje.Jednak potrzebne pieniądze nie jest łatwo zdobyć,a spadek po ojcu będzie mogła odebrać dopiero w dniu trzydziestych urodzin.Kobieta postanawia więc spotkać się ze swoim starszym przyrodnim bratem Mattem,milionerem i biznesmenem,który dysponuje jej majątkiem.Jednak panujące między rodzeństwem stosunki są oschłe,wręcz lodowate od czasu,gdy 8 lat wcześniej wskutek nieporozumienia Francesca została niesłusznie oskarżona o coś,czemu nie była winna.Dodatkowo sprawę skomplikował fakt,że dziewczyna zakochała się w Mattcie,który wzgardził jej uczuciem i odrzucił ją.Po latach kobieta postanawia ukorzyć się i prosić brata o zerwanie umowy spadkowej.Mężczyzna w zamian za pieniądze proponuje dziewczynie dwutygodniową służbę na jego jachcie jako kucharka podczas rejsu na Karaiby.Na miejscu okazuje sie jednak,że Francesca musi usługiwać również gościom Matta,w tym rozkapryszonej i wrednej Lois i jej matce.Obie panie...

Aga | 2017-01-31
Przeczytana: 31 stycznia 2017

Czytałam tą książkę chyba już z 5 razy. Nie jest jakaś bardzo górnolotna czy porywająca, to chyba sentyment. Historia jest prosta. Ona i on, połączeni przez małżeństwo rodziców, są rodzeństwem, ale tylko na papierze, bo nie łączą ich żadne więzy krwi. Za sobą mają śmierć rodziców, trudną przeszłość oraz zranione uczucia. Ona musi przełamać swoją niechęć do "braciszka", ponieważ to on jest powiernikiem jej pieniędzy, a ona ich potrzebuje. I w tym momencie rozpoczyna się przygoda. To przepełniona adrenalinom i niespodziewanymi porywami serca książka. Kończy się happy endem jak każdy tego typu romans, ale to właśnie ten środek, który jest nieprzewidywalny jak uczucia jest najciekawszy. Polecam na odstresowanie, bo wtedy po nią sięgam, żeby zanurzyć się w problem, który zawsze ma dobre rozwiązanie, żeby trochę uciec od ponurej rzeczywistości.

juliadk | 2015-05-04
Przeczytana: 04 maja 2015

Bardzo dobra książka , wiele razy do niej wracałam. Pokręcona i nieprawdopodobna...

izomorfia3 | 2014-03-03
Przeczytana: 03 marca 2014