Chirality t.1

Tłumaczenie: Rafał Rzepka
Cykl: Chirality (tom 1) | Seria: De Luxe
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
キラリティー
manga, komiks, japoński, s-f, cyborgi, yuri
komiksy
Binio

Akcja Chirality rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie zniszczonym wojną z maszynami. Podczas gdy armia cyborgów nie przerywa ataków na ludzi, jedyną szansą unikniecia zagłady jest przedostanie się do wnętrza złowrogiego systemu komputerowego. Tego zadania podejmuje się dziewczyna imieniem Shiori oraz cybernetyczna postać Carol Guardian. Dziewczyny darzą się ogromnym uczuciem, ale czy pomoże im to w ratowaniu ludzkości?

źródło opisu: J.P.Fantastica, 2003

źródło okładki: http://jpf.com.pl