.hack//Bransoleta Zmierzchu tom 2

Książka jest przypisana do serii/cyklu ".hack//Bransoleta Zmierzchu". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: J.P. Fantastica
.hack//tasogare no udewa densetsu
83-89505-81-9
manga, rpg, gry
komiksy
Ayumi_Tsukada

W świecie gry sieciowej "THE WORLD" Shugo i Rena podążają śladami legendarnej drużyny "hackersów". Gdy spotykają swobodną Ai o imieniu Zefie, cała akcja nabiera zawrotnego tempa! Przed Wami drugi tom arcy popularnej mangi ".hack//Bransoleta Zmierzchu"!

dehira | 2015-10-18

Moją uwagę w drugim tomiku przykuł komentarz jednej z postaci - na temat Wandy, która Niemca nie chciała. I rozśmieszyło mnie to, bo zdałam sobie sprawę, że tłumaczenie jest wspaniałe i że wcale nie jestem taka pewna jaki odsetek czytelników z grupy docelowej (czyli gimnazjum?) zna stare polskie legendy na tyle dobrze, by kojarzyć o czym mowa XD. Tak więc coś dla młodszych, coś dla starszych.

arccadio | 2016-08-02
HaruNao | 2016-03-19