Jeż Jerzy: In vitro

Cykl: Jeż Jerzy (tom 6)
Wydawnictwo: Egmont Polska
jeż jerzy, komiks
komiksy

Kolejny album hitowej serii o Jeżu Jerzym! Jak zwykle cały tom jest pełen gagów, nawiązań do polskiej rzeczywistości oraz scen niecenzuralnych. Znakomita zabawa połączona z przygodą w prawdziwie gangstersko-obrazoburczym stylu. Tym razem Jeż dowie się niezwykłej i wzruszającej prawdy o własnym dzieciństwie, zaś pewien szalony naukowiec w swym laboratorium stworzy złe odbicie naszego bohatera - straszliwego Jeża Jerzego! Uwaga! Seria przeznaczona tylko dla dorosłych.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl