Bajka o Panu zegarze + CD

Wydawnictwo: Astrum
9788372771995

Bajeczka, którą masz przed sobą, została napisana z myślą o ciekawych świata, lubiących zdobywać nowe umiejętności i kochających przygody maluchach. Dzięki niej każdy przedszkolak nauczy się sprawnie odczytywać godziny i zapozna się z fascynującą historią skłóconych zegarów. Lech Tkaczyk, autor tekstu, w prosty i przystępny sposób tłumaczy, po co i jak mierzy się czas. Ponadto odpowiada na pozorni

godmyt | 2012-02-21
Przeczytana: 2011 rok

Kupiłam ją na prezent- po przeczytaniu jestem nią zachwycona!
Książeczka napisana wierszem, bardzo przystępnie o pouczającej treści; barwnie ilustrowana- powinna podobać się każdemu Maluchowi.
Płyta dołączona do książeczki jest rewelacyjna- 18 minut słuchowiska sprawia, że każdy na moment przenosi się w inny świat, pobudza wyobraźnię dziecka; piosenki urozmaicają część czytaną, więc nie powinno nudzi się Maluchom. Dawno nic podobnego nie trafiło w moje ręce- jestem pozytywnie zaskoczona!!!
Polecam Rodzicom- idealna na prezent dla Pociech!

Kamena | 2013-04-07
Przeczytana: 2009 rok