Bajkowe piosenki

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum
bajki
LubimyCzytać

Audiobooki – Seria:  Dla dzieci – Bajki, legendy, podania, mity Na płycie znajdują się piosenki, których słowa zostały przygotowane na podstawie bajek dla dzieci autorstwa Lecha Tkaczyka. Teksty są przepięknie ilustrowane muzycznie przez Jacka Wanszewicza, a piosenki wykonywane przez wokalistów i dzieci z pewnością spodobają się młodemu odbiorcy. Płyta uzupełniona jest o podkłady...

Audiobooki – Seria:  Dla dzieci – Bajki, legendy, podania, mity

Na płycie znajdują się piosenki, których słowa zostały przygotowane na podstawie bajek dla dzieci autorstwa Lecha Tkaczyka. Teksty są przepięknie ilustrowane muzycznie przez Jacka Wanszewicza, a piosenki wykonywane przez wokalistów i dzieci z pewnością spodobają się młodemu odbiorcy. Płyta uzupełniona jest o podkłady muzyczne do samodzielnego śpiewania.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!