Część II. Atak klonów - album

83-7245-971-1
Gwiezdne wojny, Star Wars, album
albumy
Kasa

Od ponad dwudziestu pięciu lat błyskotliwe efekty wizualne filmów z serii GWIEZDNE WOJNY rozpalały wyobraźnię widzów na całym świecie. Od oszałamiających światów do malowniczych krajobrazów, od fantastycznych kostiumów do zdumiewających istot, artyści-projektanci GWIEZDNYCH WOJEN przecierali szlaki technicznej rewolucji, wprawiając widza w zachwyt. Wypełniony imponującymi przykładami pięknych...

Wypełniony imponującymi przykładami pięknych i nigdy przedtem nieoglądanych projektów plastycznych album GWIEZDNE WOJNY: Część II. Atak klonów wiedzie nas przez niesamowitą galerię zadziwiających obrazów.
*Po raz pierwszy publikowany ilustrowany scenariusz
*Ponad 500 wyjątkowych ilustracji: projekty kostiumów, fragmenty dekoracji, modele i wspaniałe kolorowe obrazy
*Jedyne w swoim rodzaju wizerunki nowych istot, pojawiających się po raz pierwszy
*Fascynujące zakulisowe relacje i anegdoty przekazane przez samych artystów-projektantów
*Fantastyczne wizje egzotycznych nowych planet, niesamowitych nowych statków gwiezdnych i nowych postaci, jak: Jango Fett, hrabia Dooku, Dexter Jettster
*Oszałamiający nowy plakat filmowy

źródło opisu: tył okładki